The OLD REPUBLIC team
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
FORUM OGÓLNE
»
OBRADY SENATU
Strona: 1 / 2
>
>>
strony:
[1]
2
Obrady Senatu
wiesiek123
28.04.2012 20:00:22
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928647
Od: 2012-4-20
godzina 20 00 więc czas zacząć obrady
wiesiek123
28.04.2012 20:01:07
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928648
Od: 2012-4-20
może zaczniemy od dalszej polityce z innymi sojuszami i o wojnie z innym sojuszem
Spartaxus
28.04.2012 20:06:50
Grupa:
Użytkownik
Posty:
12
#
928650
Od: 2012-4-27
no na poczontek to trza chyba wybrać sojusz z którym bendziemy prowadzili wojne
wiesiek123
28.04.2012 20:07:54
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928651
Od: 2012-4-20
fakt może exitium czy jakoś tak
wiesiek123
28.04.2012 20:08:52
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928652
Od: 2012-4-20
tak EXITIUM
wiesiek123
28.04.2012 20:09:34
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928653
Od: 2012-4-20
i trza wymyślić warunki zakończenia wojny
Spartaxus
28.04.2012 20:11:44
Grupa:
Użytkownik
Posty:
12
#
928655
Od: 2012-4-27
no ale napierw trza sie dowiedzieć kto jakie wojska ma żeby nie trza bylo gadac na darmo
wiesiek123
28.04.2012 20:12:50
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928657
Od: 2012-4-20
no to zeszpiegujemy
tylko kto mo dobro tech. szpiegowsko
Spartaxus
28.04.2012 20:12:58
Grupa:
Użytkownik
Posty:
12
#
928658
Od: 2012-4-27
ej ktoś tu jest oprócz mnie i wiesiek123 ?
Spartaxus
28.04.2012 20:13:48
Grupa:
Użytkownik
Posty:
12
#
928659
Od: 2012-4-27
chodzi mi oto jakie my mamy wojska a nie przeciwnicy
wiesiek123
28.04.2012 20:14:47
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928662
Od: 2012-4-20
za chwila bydzie jeden reszta niewim
ale wtedy nie bydą mieli co decydować tylko my zadecydujemy
wiesiek123
28.04.2012 20:15:52
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928665
Od: 2012-4-20
no to trza się spytać o wojsko jo mom
ponad 120 lm
ponad 30 cm 10 krążowników i 2 okręty wojenne
Spartaxus
28.04.2012 20:17:00
Grupa:
Użytkownik
Posty:
12
#
928667
Od: 2012-4-27
no to jak masz jakieś wojska bo mnie zaatakowal taki jeden i dopiero robie mam tylko 25 lekkich i 13 cienzkich mysliwcuf
wiesiek123
28.04.2012 20:17:26
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928669
Od: 2012-4-20
ponad 20 lt
2 dt
6 recyklerów
wiesiek123
28.04.2012 20:17:50
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928670
Od: 2012-4-20
kto cie zaatakowol
Spartaxus
28.04.2012 20:19:43
Grupa:
Użytkownik
Posty:
12
#
928672
Od: 2012-4-27
a ni pamietam a usuwam wszystki wiadomości caly krysztal poświencilem na obrone i tera dupa
wiesiek123
28.04.2012 20:20:11
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928673
Od: 2012-4-20
oj współczucie
wiesiek123
28.04.2012 20:21:24
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928676
Od: 2012-4-20
więc sprawa wony praktycznie załatwiona
wiesiek123
28.04.2012 20:21:39
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
1:35:4
Posty:
34
#
928677
Od: 2012-4-20
no to może tera o paktach
Spartaxus
28.04.2012 20:22:52
Grupa:
Użytkownik
Posty:
12
#
928680
Od: 2012-4-27
no dobra ale kiedy kurde inni przyjdom w sojuszu jest 28 członkuf a dwaj som na obradach?
Strona: 1 / 2
>
>>
strony:
[1]
2
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
FORUM OGÓLNE
»
OBRADY SENATU
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny
Oficjalne forum sojuszu Old Republic
POSIEDZENIE SENATU 19-20MAJA ZAPRASZAM WSZYSTKICH SENATORÓW