The OLD REPUBLIC team


 

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FORUM OGÓLNE » OBRADY SENATU

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Obrady Senatu

  
wiesiek123
28.04.2012 20:00:22
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928647
Od: 2012-4-20
godzina 20 00 więc czas zacząć obrady
  
wiesiek123
28.04.2012 20:01:07
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928648
Od: 2012-4-20
może zaczniemy od dalszej polityce z innymi sojuszami i o wojnie z innym sojuszem
  
Spartaxus
28.04.2012 20:06:50
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #928650
Od: 2012-4-27
no na poczontek to trza chyba wybrać sojusz z którym bendziemy prowadzili wojne
  
wiesiek123
28.04.2012 20:07:54
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928651
Od: 2012-4-20
fakt może exitium czy jakoś tak
  
wiesiek123
28.04.2012 20:08:52
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928652
Od: 2012-4-20
tak EXITIUM
  
wiesiek123
28.04.2012 20:09:34
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928653
Od: 2012-4-20
i trza wymyślić warunki zakończenia wojny
  
Spartaxus
28.04.2012 20:11:44
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #928655
Od: 2012-4-27
no ale napierw trza sie dowiedzieć kto jakie wojska ma żeby nie trza bylo gadac na darmo
  
wiesiek123
28.04.2012 20:12:50
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928657
Od: 2012-4-20
no to zeszpiegujemy
tylko kto mo dobro tech. szpiegowsko
  
Spartaxus
28.04.2012 20:12:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #928658
Od: 2012-4-27
ej ktoś tu jest oprócz mnie i wiesiek123 ?
  
Spartaxus
28.04.2012 20:13:48
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #928659
Od: 2012-4-27
chodzi mi oto jakie my mamy wojska a nie przeciwnicy
  
wiesiek123
28.04.2012 20:14:47
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928662
Od: 2012-4-20
za chwila bydzie jeden reszta niewim
ale wtedy nie bydą mieli co decydować tylko my zadecydujemy
  
wiesiek123
28.04.2012 20:15:52
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928665
Od: 2012-4-20
no to trza się spytać o wojsko jo mom
ponad 120 lm
ponad 30 cm 10 krążowników i 2 okręty wojenne
  
Spartaxus
28.04.2012 20:17:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #928667
Od: 2012-4-27
no to jak masz jakieś wojska bo mnie zaatakowal taki jeden i dopiero robie mam tylko 25 lekkich i 13 cienzkich mysliwcuf
  
wiesiek123
28.04.2012 20:17:26
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928669
Od: 2012-4-20
ponad 20 lt
2 dt
6 recyklerów
  
wiesiek123
28.04.2012 20:17:50
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928670
Od: 2012-4-20
kto cie zaatakowol
  
Spartaxus
28.04.2012 20:19:43
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #928672
Od: 2012-4-27
a ni pamietam a usuwam wszystki wiadomości caly krysztal poświencilem na obrone i tera dupa
  
wiesiek123
28.04.2012 20:20:11
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928673
Od: 2012-4-20
oj współczucie
  
wiesiek123
28.04.2012 20:21:24
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928676
Od: 2012-4-20
więc sprawa wony praktycznie załatwiona
  
wiesiek123
28.04.2012 20:21:39
poziom 1

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: 1:35:4

Posty: 34 #928677
Od: 2012-4-20
no to może tera o paktach
  
Spartaxus
28.04.2012 20:22:52
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #928680
Od: 2012-4-27
no dobra ale kiedy kurde inni przyjdom w sojuszu jest 28 członkuf a dwaj som na obradach?

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FORUM OGÓLNE » OBRADY SENATU

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Oficjalne forum sojuszu Old Republic

POSIEDZENIE SENATU 19-20MAJA ZAPRASZAM WSZYSTKICH SENATORÓW